Social Pot (1.0.4) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ
