Social Pot (1.0.4) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: General
ps: ټوليز

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
