Social Pot (1.0.4) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по
