Social Pot (1.0.4) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: General
sv: Allmän

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Pending
sv: Väntar på

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Archived
sv: Arkiverad

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
