Social Pot (1.0.4) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: General
te: సాధారణ

en: Order
te: క్రమం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
