Social Pot (1.0.5) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Order
mn: Дараалал
