Social Pot (1.0.5) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: General
tr: Genel

en: Order
tr: Sıralama

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Archived
tr: Arşivlendi

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
