Social Pot (1.0.5) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር
