Social Pot (1.0.0) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: General
hu: Általános

en: Order
hu: Rendelés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Pending
hu: Függőben

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Archived
hu: Archivált

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
