Social Pot (1.0.5) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: General
ku: گشتی

en: Order
ku: ڕیز

en: About
ku: دەربارە
