Social Pot (2.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: view
is: vís

en: Reset
is: Tómstilla

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: About
is: Um
