Social Pot (2.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
