Social Pot (2.0.1) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Image
el: Εικόνα

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: General
el: Γενικά

en: Order
el: Σειρά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
