Social Pot (2.0.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Body
km: តួ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: view
km: មើល​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Order
km: លំដាប់

en: About
km: អំពី
