Social Pot (2.0.1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: Image
lv: Attēls

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: General
lv: Galvenie

en: Order
lv: Secība

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
