Social Pot (2.1.0) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: On
af: Op

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Order
af: Bestelling

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
