Social Pot (2.1.0) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: On
ar: في

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Archive
ar: الأرشيف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: General
ar: عام

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
