Social Pot (2.1.0) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: On
fi: Käytössä

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: Test
fi: Testi

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Archive
fi: Arkisto

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Creator
fi: Luoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Master
fi: Isäntä

en: Social Media
fi: Sosiaalinen media
