Social Pot (2.1.0) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: On
gl: Activo

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Archive
gl: Arquivo

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: General
gl: Xeral

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Creator
gl: Creador

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Archived
gl: Arquivado
