Social Pot (2.1.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: On
nl: Aan

en: view
nl: weergeven

en: Image
nl: Afbeelding

en: Archive
nl: Archief

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: General
nl: Algemeen

en: Order
nl: Volgorde

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Creator
nl: Maker

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: App ID
nl: App-ID

en: Asc
nl: Oplopend
