Social Pot (2.1.0) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: On
nn: På

en: view
nn: vis

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
