Social Pot (2.1.0) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: On
oc: Activat

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Test
oc: Testar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Order
oc: Òrdre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Archived
oc: Archivat

en: Master
oc: Maître
