Social Pot (2.1.0) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: On
ro: Pornit

en: view
ro: afișează

en: Reset
ro: Resetează

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Archive
ro: Arhivă

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Archived
ro: Arhivat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
