Social Pot (2.1.0) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: On
uk: Увімкнено

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: Test
uk: Тест

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Archive
uk: Архів

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: General
uk: Загальне

en: Order
uk: Послідовність

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Twitter
uk: Твітер

en: Creator
uk: Автор

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Archived
uk: Архівовано

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Social Media
uk: Соціальні мережі
