Social Pot (2.1.0) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Body
ur: متن

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: On
ur: آن

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Archive
ur: آرکائیو

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
