Social Pot (2.3.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Order
eo: Ordo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
