Social Pot (2.3.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: Image
jv: Gambar

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Order
jv: Urutan

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
