Social Pot (2.3.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Archive
lt: Archyvas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: General
lt: Bendras

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
