Social Pot (2.3.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: view
mr: दाखवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: Image
mr: छायाचित्र

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: General
mr: साधारण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
