Social Pot (2.3.1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Image
bn: ছবি

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: General
bn: সাধারণ

en: Order
bn: ক্রম

en: About
bn: সম্পর্কে
