Social Pot (2.3.1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Archive
et: Arhiiv

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: General
et: Üldine

en: Order
et: Järjestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Creator
et: Looja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
