Social Pot (2.3.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
