Social Pot (2.3.1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: Image
ja: 画像

en: Archive
ja: アーカイブ

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: General
ja: 全般

en: Order
ja: オーダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Creator
ja: 作者

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
