Social Pot (2.3.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: view
os: бакаст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Image
os: Сурæт
