Social Pot (2.3.1) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: اعاده

en: Test
fa: آزمایش

en: Image
fa: تصویر

en: Archive
fa: آرشیو

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: General
fa: عمومی

en: Order
fa: سفارش

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Creator
fa: سازنده

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
