Social Pot (2.3.1) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: view
ru: представление

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: Image
ru: Изображение

en: Archive
ru: Архив

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: Desc
ru: По убыванию

en: General
ru: Общий

en: Order
ru: Порядок

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Creator
ru: Автор

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Social Media
ru: Социальные сети
