Social Pot (2.3.1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
