Social Pot (2.3.2) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Action
es: Acción

en: On
es: Activado

en: view
es: vista

en: Reset
es: Restablecer

en: Test
es: Prueba

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Archive
es: Archivo

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Off
es: Desactivado

en: Published
es: Publicado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Order
es: Pedido

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Creator
es: Creador

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Archived
es: Archivados

en: Master
es: Máster
