Social Pot (2.3.2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: view
gu: જુઓ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Link
gu: કડી

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: General
gu: સામાન્ય

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
