Social Pot (2.3.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
