Social Pot (2.3.2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Body
sk: Text

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: view
sk: zobraziť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
