Social Pot (2.3.2) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: On
cy: Ymlaen

en: view
cy: gweld

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: General
cy: Cyffredinol

en: Order
cy: Trefn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
