Social Pot (2.3.2) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Operations
da: Handlinger

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Archive
da: Arkiv

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: General
da: Generelt

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Creator
da: Skaber

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Archived
da: Arkiveret

en: Asc
da: Stigende
