Social Pot (2.3.2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Action
eu: Ekintza

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: General
eu: Orokorra

en: Order
eu: Ordena

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
