Social Pot (2.3.0) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Operations
fr: Actions

en: view
fr: voir

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Test
fr: Tester

en: Archive
fr: Archiver

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Published
fr: Publié

en: General
fr: Général

en: Order
fr: Ordre

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Post count
fr: Compteur de contributions

en: Creator
fr: Créateur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Master
fr: Principal

en: App Secret
fr: Clé secrète d'application
