Social Pot (2.3.2) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: view
ka: ნახვა

en: Test
ka: ტესტი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
