Social Pot (2.3.2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Action
kk: Әрекет

en: view
kk: карау

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: General
kk: Басты

en: Twitter
kk: Твиттер
