Social Pot (2.3.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: About
ne: बारेमा

en: 100
ne: १००

en: 500
ne: ५००

en: « First
ne: « पहिलो
