Social Pot (2.3.2) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: General
pl: Ogólne

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Creator
pl: Twórca

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: App Secret
pl: Sekretne hasło dla aplikacji
