Social Pot (2.3.2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Action
sq: Veprimi

en: view
sq: shfaq

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: About
sq: Informacione
